en güzel çizgi film izleme sitesi.

çizgi film
Çizgi film hakkında bilgi


Alaaddin babası çok önceden öldüğü için annesi ile birlikte yaşıyor ve annesine yardımcı oluyormuş. Bir gün alaaddin’in amcası olduğunu söyleyen Cabir alaaddin ve annesine bir kese altın karşılığında Alaeddin’in onun yanında çalışmasını ve işlerine yardım etmesini istemiş.  Ama öbür tarafta Alaaddin’in annesi ölen kocasının bir kardeşi olup olmadığını hatırlamıyormuş ama altınları görünce teklifi kabul etmiş. Ama Cabir alaaddin’in amcası değilmiş ve tek amacı bir mağarada saklı duran sihirli lambayı alaaddini kullanarak ele geçirmekmiş.

Alaaddin ve amcası birlikte yürürlerken Cabir ona seni çok zengin yapacağım diye ballandıra ballandıra anlatıyormuş. Alaaddin ile amcası yürüdükleri yol bitmiş ve sonunda bir mağaranın önüne gelmişler. Amcası alaaddin’e mağaranın kapısını açmasını söylemiş. Alaaddin kapıyı açmış ve içeriye girip sihirli lambayı almış. Cabir lambayı kendisine vermesini söylemiş ama Alaaddin önce kendisini yukarı çekmesini istemiş ama cabir kızarak mağaranın kapısını kapatım gitmiş. Alaaddin’in sihirli lambası çizgi filminin geri kalan kısmını videomuz dan izleyin. İyi seyirler dileriz..

 

Bir önceki yazımız olan Bin bir gece masalları - Sinbad başlıklı makalemizde Bin bir gece masalları izle, çizgi film izle ve çizgi film seyret hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum yap
yorumyap
Yorumlar

Yorum Yapın