en güzel çizgi film izleme sitesi.

çizgi film
Çizgi film hakkında bilgi


Kayu
‘nun annesi kardeşi rozi ile birlikte seksek oynarken kayu onlara katılmak istememektedir. Eve gitmek için arkadaşı seranın gelmesini beklerken seranın geldiğini görerek sevinçle yerinden kalkar. Hey sera geldi artık oynayabilirim der. Sera kayu’nun yanına yalnız gelmemiştir, mörfi adında çok sevimli hardal rengi bir köpek ile birlikte gelmiştir. Seranın annesi sizi ailemizin yeni üyesi ile tanıştırayım der. Sera ve annesi mörfi’yi yeni almışlardır ve evlerine gitmektedirler. Kayu ve annesi köpeği sevdikten sonra köpek birden havlar. Seranın annesi mörfi yeni evini görmek için sabırsızlanıyor haydi biz evimize gidiyoruz diyerek yanlarından ayrılır. Kayu seraya birlikte oynayalım mı der. Sera hayır kayu köpeğime odasını göstermeliyim diye cevap verince kayu çok şaşırır. Tekrar arkasına dönen sera ama belki daha sonra birlikte oynayabilir der. Caillou
çizgi filminin devamında neler olduğunu öğrenmek için plaj diyerek izleyebilirsiniz.Caillou annesi ve kardeşi ile seksek oynamak istemiyordu.Sera’nın gelmesini bekleyip onunla oynamak istiyordu ve o sırada Sera köpeği ile gelir ve tanışırlar.Caillou Sera’ya benimle oynar mısın der ama Sera olumsuz yanıtı verir.Babası kahvaltıda bugün kim parka gitmek ister diye sorar ve giderler.Sera’ya bizimle parka gelir misin der.Sera köpeğini yıkar.Sera ve Caillou köpeğini gezdirmeye gider ama köpek çok koşar ve Caillou’nun elinden yanlışlıkla kaçar.Caillou evde annesi ile spor yaparken aniden yere düşer.O sırada kapı çalar ve annesi kapıyı açar.Gelen Sera’nın köpeğidir ve Caillou bu duruma hiç mutlu olmaz.Caillou , Sera’nın onun ile oyun oynamasını ister ve onun için Sera ile nasıl arasını düzeltip oyun oynamasını ister.O sırada Sera gelir.Sera’da bu durum karşısına Caillou’yu evine çağırır ve saklambaç oynarlar.Sabah olur ve Caillou Sera’ya oynamaya gider.Eğer Caillou ve Sera’nın kalan bölümlerini izlemek isterseniz çizgi filmi izleyebilirsiniz.İyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Caillou (Kayu) 67.Bölüm - Su Birikintileri başlıklı makalemizde Caillou (Kayu) 67.Bölüm izle, çizgi film izle ve çizgi film seyret hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum yap
yorumyap
Yorumlar

Yorum Yapın