en güzel çizgi film izleme sitesi.

çizgi film

Caillou’nun (Kayu ) Arkadaşları

Çizgi film hakkında bilgi


Kayu
kendi için çok üzülüyordur. Büyükannesi torununun bu üzüntülü halini görünce ne oldu kayu neden üzülüyorsun diye sorar. Anneannesi ise oynayabileceğim hiç arkadaşım yok der. Aslında yanılıyordur. Oynayabileceği arkadaşları vardır ama aklına gelmemiştir. Büyükannesi ise o zaman bir düşünelim bakalım arkadaşın var mı? Yok mu? Aklına ilk gelen isim klemente olur ve arkadaş değimlisiniz diye sorar. Caillou
ise evet şekerleri çok seven arkadaşımdır diye cevap verir. Bunu söyledikten sonra ise hemen aklına klemente ile ilgili bir hikaye canlanır. Klemente’nin şekerleri ile oynarlarken hepsi yere düşmüştür. Topladıktan sonra kayu birini ağzına atmak ister. Annesi ise pis olduğu için yememesini söyler. Klemente ise üzülme caillou bende yere düşmemiz temiz şekerler var diyerek cebinden çıkardığı şekeri verir. Büyük annesi gördün mü caillou demek ki arkadaşın varmış der. Bakalım kayu’nun aklına gelmeyen daha kaç arkadaşı çıkacak.

Bir önceki yazımız olan Caillou (Kayu) 67.Bölüm - Su Birikintileri başlıklı makalemizde Caillou (Kayu) 67.Bölüm izle, çizgi film izle ve çizgi film seyret hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum yap
yorumyap
Yorumlar

Yorum Yapın