en güzel çizgi film izleme sitesi.

çizgi film
Çizgi film hakkında bilgi


louie, bu bölümde ilginç bir hayvan olan gelincik çiziyor. Bölüme önce, bowling oynayarak başlayan Louie, kankası kelebek ile çok eğlenmektedir. Daha sonra attığı top bir taşın mağaraya kaçmıştır.Louie mağaraya seslenerek, kimse var mı diye sorar.Louie daha sonra mağaraya girer ve gelincik çizeceğini söyleyerek çıkar.
Louie ile en samimi arkadaşı yoko güzel bir günde birlikte oyun oynamaktadır. Ekran başındaki dostlarıyla selamlaşırlar. Yoko merhaba arkadaşlar birlikte oyun oynuyoruz ve ben louie’yi yeniyorum der. Oynadıkları oyunun adı bowling’tir. Louie yenilmeyi sevmediği için, evet şuan yeniliyorum ama bu değişecek diyerek elindeki topu ileriye doğru fırlatır. O sırada beklenmedik bir şey olur. Louie’nin fırlattığı bowling topu yanlışlıkla ileride bulunan mağaranın içine girer. Mağara’nın yanına topu almak için gittiklerinde içerisinin çok karanlık olduğunu görürler. Bu yüzden topu göremezler ve almaları çok zorlaşır. Louie merhaba kimse yok mu diye mağaranın içine bağırır. Yoko’da bütün sesiyle mağaranın içine seslenerek içeride kimse olup olmadığını öğrenmek ister. O kadar seslenmelerine rağmen sesleri içeriden yankılanıp geri çıkar. Dostlarımıza cevap veren kimse olmamıştır. Yoko ama bu haksızlık diyerek ne yapmaları gerektiğini düşünürken louie’nin aklına bir fikir gelir e hemen geleceğini söyleyerek oradan ayrılır.

Bir önceki yazımız olan Louie Kedi Çiziyor başlıklı makalemizde çizgi film izle, çizgi film seyret ve çoçuk filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum yap
yorumyap
Yorumlar

Yorum Yapın