en güzel çizgi film izleme sitesi.

çizgi film
Çizgi film hakkında bilgi


Tom ve jeri çizgi filminde Jerry karlı bir gecede buzların içinde donarak giderken arkasından gelen kar parçası ile yere düşünce hızlıca yuvarlanır ve kar topu oluşturur. Kartopunun içinde hızlıca ilerliyen jerry karşısına çıkan bir duvara çarparak durur. Yürümeye çalışan jerry hala dönmenin etkisiyle yolda yürürkende taklalar atar. KArşısın çıkan ışıkları açık evin camını ovuşturan jerry içerideki sıcak ortamı ateşi görünce hemen yüzü güler ve kapıyı çaalr. Şöminenin yanındaki koltukla battaniyesiyle şekerleme yapan tom kapı bir kaç defa ısrarlı bir şekilde çalınınca uykusundan uyanıp yavaş yavaş kapıyı açmaya giderç Uyku mahmuru tom
kapıyı açınca karşısında kimseyi göremiyen tom kapıdan biraz uzaklaşıp giden birisimi var diye içeriye bakarken, bacaklarının arasından evin içerisine giren jerry’yi farketmez. Jerry içeri girdikten sonra kapıdan uazklaşan tom’un arkasından evin kapısını kapatır ve ebvde tek başına kalır. Arkasından kapının kapandığını gören tom hemen kapıya vurur ama kapı açılmadığı için dışarıda kalır. Tom dışarıda soğuktan titremeye başlayınca eve girmenin yollarını aramaya başlar. Kapı açılmadığı için ilk başta evde kimsenin olmadığını düşünen tom cam’ı ovuşturunca içerideki fare jerry’yi görür ve sinirden dişlerini sıkar. Hemen evin çatısına çıkan tom evin baca boşluğundan içeriye girmeye başlar. Bu sırada jerry^de şömineyi yakmak üzeredir. Tom baca deliğindeyken jerry şömineyi tutuşturunca sıcaktan kavrulan tom hızla yukarı çıkar ve kendisini karın üzerine atar. Jerry evin içrisinde sıcak ortamda ve bir sürü yiyeceğin arasında ne yapıcağını şaşırınca kendisine peyniden bir yatak yapar ve üzerinde uyumaya başlar. Dışarıda bulduğu misina ile kapıyı açmayı başaran tom hemen ejrry^den intikam almak için çalışmalara başlar.

Bir önceki yazımız olan Tom ve Jerry - 1. Bölüm başlıklı makalemizde çizgi film izle, çizgi film seyret ve çoçuk filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler
Etiketler:, , ,
Yorum yap
yorumyap
Yorumlar

Yorum Yapın